| HOHOHO06 a întrebat:

Bu am oprroblema mare cu organul sexual masculin penisul adica capul penisului nu iese pina la sfirsit il tine nistepiele de desuptul capului si ma ustura din cauza aceasta el nu iese pina la sfirsit nu cred ca este fimoza ia consta in invelisul de piele din exteriorul lui care e prea inggusta ce as putea face pentru ca nu pot intretine o relatie seexuala

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De unde știi că nu poți? Ai încercat?
„Pielea" aia se cheamă FREN și o au toți bărbații. Uneori se poate rupe, dar majoritatea o au intactă pe tot timpul vieții, așadar, nu mai trage ca nebunul de el, învață să simți plăcerea fără să faci manevre dureroase!

| HOHOHO06 explică (pentru mihai69):

Nu pot deoare ce nu decoleaza pina la urma iese doar atunci chind nu e sculata dar chind e sculata nu iese pina la sfirsit doar mai putin de jumate

| mihai69 a răspuns (pentru HOHOHO06):

Da' ce, e avion să decoleze?!? poate să (îl) decalotezi...
Nu te speria, cu timpul vei reuși. Trebuie să exersezi zilnic (folosește o cremă care înmoaie pielea pentru asta). O să „se lase" cu timpul. Asta se-ntâmplă pentru că organul crește ceva mai repede decât pielea ce-l învelește.