| Salycumo a întrebat:

Bun! Poate suna ciudat dar mam indragostit de un personaj anime mai egzact de usui din kaishou wa maid sama ajutatima va rorog. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Croampa a răspuns:

In primul rand nu te-ai indragostit, doar iti place tot de la personajul ala: aspectul, vocea, mersul, comportamentul etc.
Si faza e ca arunci cand se termina animele sau sezonul nu prea o sa mai ai probleme cu "placutul" acelui personaj! happy

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, când o sa vezi alt personaj dragut din alt anime, o sa iti treacă. Nu stiu daca de tot, dar nu o sa mai fie aceeasi dragoste nebuna.

| Salycumo explică (pentru anonim_4396):

Pai daca privesc alt anime ma voi indragsti de personajul celalalt, dar nu cred fiindca m-am uitat la mai multe animeuri dupa acesta si nu s-a schimbat nimic. nu stiu ce sa ma fac. off

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la Tomoe din kamisama Kiss, la Luka din uraboku (cel din fotografia mea de profil), la Shin din amnesia, sau la Sebastian din kuroshitsuji, toti sunt gen bad boy. Imposibil sa nu-l uiti pe usui când ii vezi.

| Salycumo explică (pentru anonim_4396):

OK dar nu cred ca va functiona crying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice e posibil...

| BlackRaven45 a răspuns:

Mdea.mi s-a mai întâmplat laughing Uită-te la un alt anime cu băieţi drăguţi. Uita câteva exemple:
-Kamisama Hajimemashita *Tomoe :3*
-Gugure! Kokkuri-san *Kokkuri-san :3*
-Special A *Exact ca Maid-sama*
-Diabolik Lovers *Toţi*
-Kamigami no Asobi *Toţi :3*
-Kuroshitsuji *Sebas-chan :3*
-No game no life *Sora*
-Amnesia *Toţi*
-La stroia della arcana famiglia *Luca*
-Soredemo sekai wa Utsukushii *Livius*
-Inu x Boku SS *Toţi :3*
-Earl and Fairy *Contele*
-Death note *L*
-Uta no Prince-sama *Toţi :3*
-Hiiro no Kakera *Toţi :3*
-Brothers conflict *Toţi :3*

Le recomand pe toate mai ales cele la care am pus ":3". O să vezi cum uiţi de Usui.hee hee

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

HAha! Am o idee!
Cand te gandesti la el, ia un ziar si da-ti in cap! Sau pune pe cineva sa-ti dea in cap cu un ziar!

| MeMe123 a răspuns:

Mai bine te-ai indragosti de o carte de romana... gen

| Salycumo explică:

Multumesc croampa dar animeul s-a terminat si eu tot ma gindesc la el.

| Croampa a răspuns (pentru Salycumo):

Da, eu stiu ce vrei sa spui (am patit-o si eu, cred) dar dupa ceva vreme de cand am terminat animele mi-a trecut, incerca sa te apuci de un alt anime care sa iti ia gandul de la usui! happy