| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea să îmi câștig singură banii de buzunar. Știți voi cum aș putea?
Nu veniți cu răspunsuri de genu că sunt prea mică sau să mă fac reprezentantă la orifalme, avon etc.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deja,variantele de raspuns potrivite le-ai dat tu.Nu stiu cat esti de mica dar te-as intreba :
Ce stii sa faci?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai iti cauti un loc de munca, te angajezi si aia e

| policewoman16 a răspuns:

Mergi la supermarketuri (gen Profi) sau hipermarketuri (Auchand, Kaufland, Carefour) pentru ca ei angajeaza tineri care sa: imparta pliante, sa faca campanii in magazine gen din astea sa servesti oamenii cu monstre, etc., te sfatuiesc sa faci cursuri de unghii, machiar, par, ce iti place tie ca iti scoti foarte multi bani. succes!