| Kate20 a întrebat:

Buna!
Acum 3 zile mi-a aparut un cos mic. Eu am inceput sa il sparg,sa il rup, pana s-a facut un cos in toata regula.
. Am dat cu crema de galbenele si s-a mai dus din roseata. Am inceput iar sa il rup ...pana s-a inrosit si s-a facut o pata mare.
Este efectiv o rana. Mama a zis sa ma dau cu Betadina. M-am dat si a avut un efect super bun. Mi s-a facut o cojita alba in interiorul gaurii si la dus,de la apa calda,a cazut. Acum a ramas carne vie si cel mai rau e ca aceasta pata este mai sus de nas,langa spranceana si se vede foarte tare. Continui sa ma dau cu betadina si poate pana luni imi trece,betadina mi-a facut foarte bine si inca functioneaza,insa pana luni as vrea sa scap de aceasta pata,caci cos nu mai e. Dar as vrea si alte remedii.

Stiti vreo solutie pentru aceasta problema? Vreau macar sa nu mai fie asa rosu. Nu vreau ceva importiva cosurilor,cum am zis mai sus,nu mai e cos, ci pata.

Răspuns Câştigător
| lovemeoana a răspuns:

Http://www.elle.ro/......le-145093/ :) :*

7 răspunsuri:
| lovemeoana a răspuns:

Mergi la farmacie si cere crema Sudocrem. e foarte buna happy

| Kate20 explică (pentru lovemeoana):

Cateva detalii? Cat costa si in cat timp trece? happy

| Kate20 explică (pentru lovemeoana):

Mersi. :*
Dar ceva metode de facut acasa stii? Sambata si duminica e inchis la farmacie si as vrea sa imi treaca pana luni.

| lovemeoana a răspuns:

Http://babylenutautilepentrusanatate.blogspot.ro/......riste.html totusi...nu gasesti nicio farmacie non-stop?

| Kate20 explică (pentru lovemeoana):

In Herculane? Nici pomeneala. laughing

| lovemeoana a răspuns (pentru Kate20):

Nasol... oricum..incearca sa urmezi sfaturile din articol. poate iti vor fi de folos happy

| Kate20 explică (pentru lovemeoana):

Multumesc mult! :* sa ai o seara frumoasa! happy