| Anna0111 a întrebat:

Acum cateva zile a fost zilele orasului meu si am mers cu cateva colege in oras. Ne-am distrat, ne-am amuzat apoi am mers spre casa. Ele au inceput sa tipe pe strada, sa injure. -.- (nu au consumat bauturi dar asa părea) radeau si oamenii de ele. Mai pe scurt se dadeau in spectacol. Le-am spus sa nu mai faca chiar asa si mi-am spus: Andreea, ce ai? Asa e distractia. Eu de felul meu sunt mai calma. Dar sunt si eu nebuna cateodata dar nu-mi place sa exagerez cum faceau ele. Credeti ca eu am gresit? Eu nu ma supar, vreau sa stiu doar adevarul si ce pot face sa ma integrez mai bine intr-un astfel de grup. happy
P.S: Acord fundita! big grin

Răspuns Câştigător
| Raluca6006 a răspuns:

Oamenii tind sa se vada cu persoane de nivelul lor iar eu nu cred ca este o problema faptul ca sunteti diferite. Vreau sa spun ca e bine sa stii sa te distrezi dar cu limita bunului simt. Incearca se le faci sa vada ca nu toti oamenii sunt intelegatori si ca nu toti stiu ce este DISTRACTIA. Unii oameni sunt maturi, altii neintelegatori iar altii prea imaturi. Mult noroc in continuare.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"Asa e distractia" pentru oamenii lipsiti de bun simt si educatie

| Dariusuu a răspuns:

Spune-mi cu cine umbli ca să-ţi spun cine eşti.

Nu trebuie să faci ce face ele, dacă ele se fac de râs trebuie să te faci şi tu?

Totul îi relativ oricum aşa că fă ceea ce îţi place fără să fi obligată să faci ce nu îţi place.

Aşa-i că nu ai înţeles prea mare lucru din răspunsul meu?

| SergiuBoss11 a răspuns:

Am vazut un serial odata, tot asa cu o fata ca tine ce vroia neaparat sa se integreze intr-un grup si se prefacea ca este ca prietenele sale, dar ea de fapt era altfel, avea alte aspiratii.
Daca vrei sa te integrezi intr-un astfel de grup trebuie sa faci exact ca si prietenele talethinking si sa faci oamenii sa rada de tine.

O idee mai buna ar fi sa-ti formezi tu propriul grup cu oameni asemeni tie

| Kharisse a răspuns:

Bună. Singurele care au greşit au fost ele, nu mi se pare normal să facă aşa pe stradă, de parcă ar fi fost într-o junglă. Nu pot înţelege de ce ai vrea să te integrezi în acest grup dacă tu eşti mai liniştită de fel, dar asta nu e treaba mea. Dacă îţi doreşti aşa mult să faci parte din grupul lor presupun că ar trebui să devii ca ele.