| Vladsky a întrebat:

Buna acum doua saptamani am intrebat-o pe doamna diriginta daca ma poate muta din ultima banca pentru ca nu vad nimic la tabla si de cate ori o intreb zice,,Nu!" sau,, Lasa-ma in pace cu prostiile!" Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| CosminALX a răspuns:

Te duci frumos la director si faci o cerere, sau dupa cad o sa vorbeasca el cu ea si ii spune care e treaba. Daca nu ai rezolvat nimic cu asta vorbeste cu parintii tai sa vina la scoala sa vorbeasca cu ea.

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Unde traiti frate, profesorii mei nu stiau cum sa ma mute cat mai in fata laughing

| AFR81 a răspuns:

Spune-i mamei tale sa vorbeasca cu ea si sa ii explice problema. Ei sigur nu-i va spune "Lasa-ma in pace cu prostiile!".

| NAdrian a răspuns:

Control la oftalmolog nu mai astepta, e doar spre binele tau!