| anonim_4396 a întrebat:

Buna all!
Am o problema.Totul incepe in luna februarie cand am inceput sa ma joc star stable.Prietena mea vroia mult sa se joace cu mine dar nu a putut pentru ca ea era star rider si eu nu.Prietena a furat un cont de la o fata si m-am jucat vreo 2 zile... dupa fata de la care a fost furat contul a schimbat parola..si de atunci nu m-aam jucat star stable.Ieri imi vine un mesaj de la fata care i-a fost furat contul si spunea daca nu ii dau contul ma spuspune la politie ca i l-am hackat..Am incercat sa-i spun ca nu eu l-am furat dar ea nu vrea sa ma creada! Si spunea ca politia mi-a aflat datele si vine maine la mine acasa...Ce pot sa fac eu? daca chiar o sa vie?
Scuzati-mi greselile de ortografie, scriu de pe tableta!

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Nu vrea decat sa te sperie, dar totusi poate iti va fi invatatura de minte sa nu te mai folosesti de ghinionul altuia!
Oricum, poti sa stai linistita ca n-o sa se intample nimic DE DATA ASTA

7 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Gata, faci parnaie! Contesa de Montecristo o sa fii rolling on the floor. Mai lipseste sa ancheteze politia crimele din Counterstrike! Acum serios, cati ani ai de crezi asemenea aberatii? Daca ii spargeai mail-ul, sau furai date din calculator era altceva. Dar nici o politie din lume nu va ancheta furtul unui cont de joc online.

| Vmvna a răspuns (pentru pufulescu):

Sa stii ca mai are politia sa vina pentru crimele din Counterstrike! laughing A fost buna asta! Bravo! laughing

| pufulescu a răspuns (pentru Vmvna):

Nu patesti nimic, stai linistita, au lucruri mai serioase de facut si nu au experti IT suficienti incat sa ii tina ocupati cu jocuri online! Si daca prin absurd vin, vin sa se plimbe si sa se strambe la tine. Poti sa spui ca ea ti-a dat parola si username ca sa te joci si acum, din alte motive pe care nu le cunosti, s-a suparat pe tine si iti face probleme... Oricum sunt 0, 000001 % sanse sa ancheteze politia asa ceva, ar fi gluma secolului.

| Ingerul00 a răspuns:

De ce sunteti toti asa de vulgari? am dat si eu o intrebare atat!

| pufulescu a răspuns (pentru Ingerul00):

Dar ce-am facut sefa? :-( Eu chiar ti-am raspuns la intrebare, poate n-ai citit cu atentie.

| Ingerul00 a răspuns (pentru pufulescu):

Nu ma mir de ce lumea considera romanii needucati.-_-

| Vmvna a răspuns:

In primul rand..sa nu crezi prostia ca o sa vina politia pentru ca daca era sa vina venea in acel moment. Doi sa te inveti minte sa nu mai accepti conturi furate.Trei incearca sa-i explici fete-i acelea ca nu tu i l-ai furat!