| alex_9030 a întrebat:

Buna all. Exista un program pentru adaugarea creditelor la BARM BUDDY.Cum se numeste si de unde il pot descarca? Dau funda.:d

3 răspunsuri:
| Maarriaaa a răspuns:

Nu cred ca exista. Creditele le faci cand faci cupele!

| 13h13 a răspuns:

Nu exista asemenea programthinking creditul B.B.il obtii doar in momentul in care realizezi trofeul planteleo sau animalelor. Sper sa-ti fi fost de folos. pup

| alex_9030 explică:

Asa stiam si eu, dar matusa unei prietene are un asemenea program dar asa-zisa mea prietena nu vrea sa-mi spuna cum se numeste. Dar mersi oricum