| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani jumatate si as vrea sa practic un dans.As vrea unul la care pot invata spagatul, sfoara si roata.La balet nu se practica toate si nu vreau dans in clupuri adica fata cu baiat.As mai dori practic si dansul pe care il fac copii de la Romanii au Talent.Cum se numeste? Nu cred ca e breakdance.Dar as vrea sa invat spagatul, sfoara si roata la un dans din acesta gen breakdance.

Răspuns Câştigător
| GabriellaGabbi a răspuns:

Dansuri moderne, sportive, trupe de majorete. Funda?!

1 răspuns:
| PaintedGalaxy a răspuns:

Hey :3 Eu sunt intr-un grup de majorete (organizat ). Daca gasesti unul in orasul tau e perfect. Dansurile practicate sunt extrem de complexe chiar daca par simple. La un astfel de grup poti invata o parte de gimnastica, inclusiv cele enumerate de tine. Noapte buna si " Un Paste Fericit "!