| Diaconu_Alexandra_1997 a întrebat:

Buna!
Am 13 ani, de la 11 ani,de la prima menstruatie, nu m-am dezvoltat fizic deloc. N-am nici macar 1.60. Voi ramane asa? Ce pot face pentru a creste,in afara de exercitii? (Sunt operata la picior, trec printr.o perioada de recuperare, am suruburi si miscarea in acest caz nu este prea indicata)
Vitaminele sunt recomandate?

Răspuns Câştigător
| CocoMexii a răspuns:

Cu timpul te vei dezvolta si te vei si inalta. Nu trebuie sa te sperie lucrul asta. Ai sa remarci pe la 15-16 ani anumite schimbari la tine, acum insa este mult prea devreme.

1 răspuns:
| cristi10grei a răspuns:

O sa cresti stai linistita dezvoltare o sa fie mai greuta dar te dezvolti cu timpul ai sa vezi o sa fie bine