| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 14 ani si imi place de un baiat de aceeasi varsta cu mine doar cateva zile e diferenta. infine eu il plac si vreau sa ma placa si el pe mine asa cum sunt. ce sa fac. dau funda!;*

Răspuns Câştigător
| Melisa123456789 a răspuns:

Pai pentru inveput incearca sa petreci cat mai mult timp cu el, zambeste-i, incearca sa faci glume, incearca sa il cunosti mai bine, il poti ajuta la ce nu se descurca (engleza, mate, chimie...), el va aprecia si poate cu timpul il poti face sa se indragosteasca de tine. Si la momentul potrivit ii poti spune ce simti pentru el! Poate simte si el pentru tine!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Santeti prea mici pentru asa ceva.

| neutrino a răspuns:

Nu ai ce face.

| Croampa a răspuns:

Pai trebuie sa ii dai de inteles ca-l placi, cum se zice " baga-te in seama cu el"winking
Si daca vrei sa te placa pentru ceea ce esti, incearca te te comporti normal in preasma lui.

| corhaz a răspuns:

Pai daca el te va placea bine daca nu atunci nu.cum ar fi sa vrea un baiat sa il placi pe care tu nu il placi.ar fi imposibil

| apocalipsa555 a răspuns:

PAi, sunt mai multe metode prin care ai putea sa-l cuceresti.
Ar fi bine sa-i faci citeva complimente.
Baietilor le place cind cineva se joaca in parol lor. Discuta cu el despre teme pe care il captiveaza. Dar depinde cum e si baiatul, daca este serios nu ar fi bine sa te imbraci vulgar.
Afla mai multe despre preferintele lui, poti sa ii ceri ajutorul in domeniul in care el se pricepe foarte bine si multe altele
SUCCES