| teiubesc1234 a întrebat:

am 16 ani si nu am avut niciodata un iubit...nici nu m-am sarutat cu nimeni. si asta nu pentru ca sunt urata, nu stiu de ce sad stiu, o sa imi spuneti ca acum trebuie sa ma tin de scoala, sa nu ma gandesc acum la asta, dar vreau pe cineva care sa imi fie alaturi cand am nevoie, in afara de parinti, vreau pe cineva pe care sa iubesc in alt mod. cateodata ma simt asa de singura, si cand vad numai iubire in jurul meu, ma intreb de ce nu as putea avea si eu pe cineva care sa ma iubeasca asa cum vreau eu... e normal sa nu am prieten la varsta asta? voi la ce varsta ati avut primul prieten? va dau funda

Răspuns Câştigător
| Criss197 a răspuns:

Of...crede-ma, bucura-te ca inca nu ai prieten. E foarte greu in iubire. Spun asta din prorpie experienta. Primul iubit l-am avut la varsta de 15 ani. Nu regert nimic, dar uneori ma gandesc ca ar fi fost mai bine sa imi fac mai tarziu iubit, nu atat de mica. Eu acum trec prin situatii foarte dificile din cauza dragostei asteia.Baietii te pot prostii cu mare usurinta mai ales daca te indragostesti de ei. Stiu cum e sa vrei pe cineva langa tine, care sa te sprijine si sa iti dea sfaturi, sa te simti protejata pur si simplu, si stiu si cum e. Si inca un lucru important, nu mai cersi iubire si nu incerca sa o cauti pentru ca va aparea exact atunci cand nu te vei astepta si te vei simti extraordinar.

| teiubesc1234 explică (pentru Criss197):

Iti multumesc pentru raspuns :* :*

3 răspunsuri:
| EchoDemon a răspuns:

E normal asa. Nu ai nevoie de iubit, o sa ai unul cand vine timpul. Nu trebuie sa te grabesti..continua cu scoala si dupa e ok sa ai. Vei avea unul cand te simti pregatita. Cat despre sarut, exista oameni la 45 de ani care n-au avut primul sarut. Primul sarut trebuie sa fie special nu fortat doar ca sa-l faci odata. Sper ca te-am ajutat!winking

| devor a răspuns:

Primul meu iubit(si actualul) inainte cu cateva lubi sa fac 15 ani...imediat facem 1 an impreuna...primul sarut a foat cu el