| anonim56789 a întrebat:

Buna am 17 ani si nu mai suport viata asta, am o mare problema si nu pot sa trec peste.crying sa va zic cum a inceput povestea: cand aveam 15 ani imi placea foarte mult de un baiat de 22 de ani, vorbeam pe fb cu el si ma intelegeam bine cu el. Intr-o zi a zis sa ne intalnim la oras eu am venit, dar el nu si mi-am dat seama ca m-a mintit. Pe fb mi-a cerut scuze si eu i-am spus: nu-i nimic, dupa cateva zile nu a mai vrut sa imi raspunda la mesaje si dupa 3 saptamani m-am dus la discoteca cu mai multi si am dat de el acolo. Cand m-a vazut l-am salutat, m-a strans in brate si apoi m-am dus la baie cu o fata, iar cand m-am intors se facea cu nu ma vede, de parca eram invizibila. Se ducea la alte fete din discoteca si dansa cu ele doar ca sa ma faca geloasa, iar eu m-am simtit oribil. Si nu stiu ce avea de ma duceam mereu dupa el ca o disperata, iar el a incercat sa se indeparteze de mine. Eu atunci am vrut sa ma duc putin afara, dar cativa baieti nu ma lasau sa plec si m-au tras de maini si nu ma lasau in pace, el cand m-a vazut in halul asta s-a uitat milos la mine si a plecat. Pana la urma am scapat de baietii aia, am dat de un prieten de-al lui si mi-a spus ca el ma asteapta afara. Eu am iesit afara si l-am vazut, m-am apropiat de el si mi-a spus sa mergem la parc dar nu m-a dus acolo si m-a dus in alta parte. Cand ne-am oprit m-a sarutat si eu am stat apoi mi-a tras pantalonii jos, eu l-am oprit si eu i-am spus: stai tu chiar vrei sa facem... si el a zis: da. Eu direct i-am spus nu, pentru ca stiam ca o sa rada de mine, iar el a inceput sa insiste, eu tot i-am zis nu. lara ne-am sarutat si ii stateam pentru ca il iubeam mult, iar el in timp ce ma saruta imi baga mana unde nu trebuia si eu mereu ii luam mana. El ma tot mintea ca el tine la mine si dupa putin timp am plecat cu el de unde am venit si el a dat de prietenul lui pe strada si au plecat. eu panA sa vin la discoteca i-am vazut pe aia care au venit cu mine incercand sa ma caute si m-au intrebat unde am fost, eu nu le-am spus nimic si ne-am dus acasa. Dupa doua zile nu stiu cum sora mea cand a aflat ce mi s-a intamplat, a intrat pe fb si l-a certat pe el spunandu-i: sa ma lase pe mine in pace ca mama il omoara! El cand a vazut mesajul i-a spus ca nu-i adevarat ce mi-afacut si ca eu sunt de vina si m-a blocat pe fb. Eu m-am simtit oribil si am suferit ca o proasta timp de 2 ani de zile. Cand il vad pe strada, el se face ca nu ma vede, iar eu ma simteam si mai rau. Acum el 24 de ani iar eu 17. El acum are o prietena iar eu sunt tot singura.Nu pot sa trec peste nu-l pot uita si el este primul pe care l-am sarutat. Mai simt groaznic, nu mai suport, de ce tot eu sunt cea care sufera si el are noroc in dragoste? Spuneti-mi ce sa fac, nu pot sa merg mai departe? De ce el are noroc in dragoste chiar si dupa ce el mi-a facut mult rau nu mai suport, ce sa ma fac? Ce viata nedreapta am sad. Ajutati-ma, va rog, cu un sfat urgent. Sper ca nu va plictisit povestea mea! Va dau funda!

Răspuns Câştigător
| Satango a răspuns:

Bună!
Au trecut 2 ani, draga mea. Dacă îi păsa lua legătura cu tine, încerca să-ţi atragă atenţia într-un anumit mod. Acum are pe altcineva. trebuie să accepţi. Să treci peste! Nu fi o copilă! Am aceiaşi vârstă ca tine, am 17 ani. Îţi spun ca unei prietene, nu vei ajunge nicăieri... nu în ritmul ăsta, nu în sensul ăsta. Acceptă realitatea şi regăseşte-te în altceva, în altcineva!
Baftă!

| anonim56789 explică (pentru Satango):

Ai dreptate nu are niciun rost. cum ai spus tu '"nu ajung nicaieri""" dar eu vreau sa il uit asta vreau...

| Satango a răspuns (pentru anonim56789):

Aşa să faci! Ai încredere în tine!

6 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa treci peste si sa iti gasesti pe altcineva.

| emillie a răspuns:

Nu inteleg cum poti sa vorbesti asa despre o persoana care aproape te-a violat...nu zic sa ti ura sau orice fel de resentimente, dar din ce inteleg eu tu ai mai vrea sa ai ceva legaturi cu el! mergi mai departe si aia e, pentru ca nu ti-ai deschis inima sa cunosti pe altcineva inca te simti legata de el.

| 3amthinking a răspuns:

Doamne fereste-ma! Iti dai seama ca baiatul ala avea 22 ani si a incercat sa violeze o fata minora! Ar trebui sa faca puscarie! Iar tu de ce esti asa de naiva? El a vrut doar sex de la tine, treci peste, ok?

| anonim56789 explică (pentru 3amthinking):

Mda tongue dar eu nu stiam ca asta a vrut de la mine. eu am pus suflet ca o proasta si el credea ca poate sa faca din mine tot ce vrea tongue