| SzidySzidonia a întrebat:

Am 172-173 cm inaltime si 61 kg.Ar trebui sa slabesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu. E foarte ok inaltimea tinand cont si de greutate.

| Trandafir_Radu_1980 a răspuns:

Gasesti informatii complete pe Sportaholic www.sportaholic.ro

| alesaro a răspuns:

Nu, este OK, pastreaza-ti corpul sanatos cu nutritie sanatoasa. Intra si pe http://www.SlabescUsor.ro si citeste mai multe despre acest subiect