| mrrr a întrebat:

Am 2 intrebari:
1. De la un timp imi vine sa mananc intruna. Parca mereu as manca cate ceva.De ce?
2. Ati folosit Clearasil? E bun? Cam cat costa/.
Multumesc!

5 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

bunaabig grin ...ca sa nu mai mananci asa mult pe tot parcusul zile trebuie sa iei un mic dejun bogatbig grin iar daca ti se face foame poti manca un nestle fitness .fructe.sau iaurt:d ca si eu mananc iaurt si pe mine ma satura.in plus nu e nici scump si te ajuta sa slabesti.in fine e bun pentru organismbig grin si sa nu mananci dulciuuuuuri. cati ani ai? cate kilograme si ce inaltime? poate treci printr-un stres sau ai tinut vreo dieta stricta:d bye. Clearasil n-am folosit dar stiu o crema bunaaa pentru cosurihappy e de la yves rocher s.n seboo specific si costa in jur de 45 de lei.e super buna daca ai tenul gras.hai ca nu mai zic sa nu fac reclama pe aicilaughing

| Ezzio a răspuns:

Iti sugerez asa:
-20 de porti de cartofi
-15 porti de hamburgeri
-150 de prajituri
-20 milkshakuri
Sa vezi cum o sa fi ce slaba o sa filaughing)

| Ezzio a răspuns:

Scz sa nu te superi incercam sa fiu comic Clearasil nu e bun crede-ma din propria experienta... Abtinete lipta asta am incercat so dau si eu si am reusit

| Stirceanu_Irina_1985 a răspuns:

Oh da am folosit eu Clearasil o singura data si sunt plina de bubita pe toata fata.

| mrrr explică (pentru Stirceanu_Irina_1985):

Serios? Eu tot incerc fel de fel de creme si degeaba sad nu stiu ce sa le mai fac.