| daianaroxana443 a întrebat:

Bună, am 25 de ani și aș vrea să încep să fumez, însă nu știu cum să cer la magazin anumite țigări. Gen kent lung/scurt roșu/negru și așa mai departe. Care sunt preferatele voastre și daca ați putea să le ziceți exact cum trebuie sa le cer la magazin. Mulțumesc mult!

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Ce interesanta o sa pari daca incepi sa fumezi. Cere Plugaru fara filtru sau Doina. Sigur nu o sa mai vrei sa fumezi in viata ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu începe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are rost sa fumezi, nu esti cu nimic mai interesanta, ba chiar o sa scazi in ochii catorva. Am incercat si eu tigari, cele mai bune mi s-au parut Viceroy.