| Deutzeuh a întrebat:

am avut un id de mess si cineva mi-a spart parola. nu am aflat cine. aveti idee cum pot sa imi recapat id? imi vreau id ca sa imi vad prietenii si id de mess. adica vreau id si ii voi schimba ei alta parola nu aia care am avut'o inainte...plz.help me. dau funda si vot

2 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Pentru început deschide messengerul, iar mai jos e scris cu albastru " Forgout your password? ".Dai pe el click şi îţi va apărea nişte paşi pentru a seta o nouă parolă. Prima dată bifezi " I forgot my password " şi vezi în continuare cred că te descurci.În final îţi vor trimite parola prin email.Succes.

| Karinakari99 a răspuns:

Dacă ai înţeles când am spus " Deschide messengerul ", nu mă refeream să intrii în id.Ci în colţul de jos sub căsuţele unde îţi scrii parola şi idul.