| alessia a întrebat:

am fost astazi undeva si am vazut un baiat foarte >simpatic.8- as vrea sa aflu ceva despre el. stiti daca ii pot gasi facebook`ul sau ceva de genu`? [am doar o poza cu el] nu cred ca se poate dar macar incerc.straight face[poate pot sa fac ceva cu acea poza] daca stiti ceva...ma rog ajutati`ma.batting eyelashes

FUNDAAAAAA!

3 răspunsuri:
| Vasilina a răspuns:

Intreaba-ti cunostintele daca il cunosc, bineinteles arata-le pozabig grin si poate asa gasesti pe cineva care macar ii stie numelewinking bafta:*

| Timberged a răspuns:

Incearca sa postezi aici: http://caut-fata-tren-ploiesti-bucuresti.blogspot.ro/......i-sau.html

Mai sint si altii care au probleme similare.

| bellaalexza a răspuns:

Dar unde ai vazut acel baiat si cu cine era?