| deeaioanacostache a întrebat:

Buna! Am fost cu un băiat si dupa 2 sapt ne.am despartit sad si după un timp l.am vz cu alta..ac s.au despărțit.eu sunt cu alt băiat, dar da semne ca vr sa ne împăcam..eu inca il iubesc! Ce sa fac? Eu am șp cuiva ca sunt cu el si el nu vr sa aafle acea pers deaia ne.am despartit :-\...

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Daca el deja era cu alta imediat dupa ce v-ati despartit, eu zic ca nu merita. Poate s-a intors la tine ca l-a parasit aia si nu avea alta alternativa, iti convine asta? Eu zic ca nu. Vezi-ti de relatia actuala, poate fi una de durata.

20 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu ar vrea ca cineva sa afle ca sunteti împreună. De ce nu-l intrebi. Vorbeste cu el si ajungeti la o concluzie. Poate ca merita o a 2-a sansa. Toti oamenii merita.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Ia sa trecem si la raportari a mesajelor tale catre adminii site-ului. ca vad ca incepi sa sari calul.

| T0T a răspuns (pentru OmulDeStiinta1986):

Dar ce am zis mai "omule de stiinta", in afara de adevarul gol golut? Stiu ca ai putina boala pe mine dupa ultima "confruntare" care a aratat cat de mediocre sunt capacitatile tale. Oricum putin imi pasa. Cand o sa gasesti motive reale sa ma raportezi, probabil va conta, dar pana atunci "omule de stiinta", mai ai de asteptat.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Copilul a venit aici ca sa fie indrumat... nu ca sa il jignesti tu.

| T0T a răspuns (pentru OmulDeStiinta1986):

Aceasta nu este jignire. Uneori pentru a indruma pe cineva este bine sa ii spui adevarul in fata, ca sa isi dea seama de anumite lucruri. Sa fii si tu pus in situatia asta, iti doresc, sa fii cu o fata si sa isi bata joc de tine. Sa vedem cat de mult vei accepta asta.

| gabriel87000 a răspuns:

Eu unu te intreb altceva cu ce scop vb cu cineva? pai fatuca draga din moment ce schimbati fetele si baieti ca pe sosete cautati sex.sa fim seriosi acum. jucati fotbal cand tu cu el cand el cu alta si tot asa

| T0T a răspuns (pentru gabriel87000):

Mda, asa este, si daca le zici pe fata cica ii jignesti...

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Eu am zis multora dupa site-ul asta parerea mea si jumatate s-au suparat laughing
Acum sunt ''slaba la minte'', ''roacara'', ''bagacioasa'',''barfitoare'' si lista poate continua.
Chiar si adminii mi-au sters cateva raspunsuri sincere de ale mele sad
Tu ce fel de om esti din ce spun oamenii dupa site?

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

La mine e ceva mai complicat ca la tine, nu vreau sa spun de ce ca nu vreau sa dau satisfactie unora.
"Tu ce fel de om esti din ce spun oamenii dupa site?"
Sincer, habar nu am. Si nici nu ma intereseaza ce fel de om sunt dupa ce spun unii, ci ceea ce conteaza e ce fel de om stiu eu ca sunt.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Da, frumos spus.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns (pentru T0T):

Vezi ca ti-a raspuns fata. poate acum intelegi.

| T0T a răspuns (pentru OmulDeStiinta1986):

Inseamna ca tipul de care isi bate joc e pampalau. Ce sa mai, cu asa generatie...

| OmulDeStiinta1986 a răspuns (pentru T0T):

E amuzant ca spui unui baiat de vreo 14 ani "tipul". pana la 18 ani daca un copil comite o infractiune e tras la raspundere si parintele. generatia asta e facuta asa de catre parinti si profesori.

| T0T a răspuns (pentru OmulDeStiinta1986):

Au si parintii o vina. Dar ce exemplu sa ia dupa ce vad pe internet si la televizor. Nu este vina numai a parintilor. Oricum nu mai au interes pentru nimic care sa ii ajute pentru viitorul lor.

| T0T a răspuns (pentru OmulDeStiinta1986):

Si lasă profesorii ca majoritatea nu au nici o vina. Mama este profesoara si stiu ce spun.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns (pentru T0T):

Si mama a fost profesoara.
din punctul meu de vedere e cam asa: 50% parintii 25% profesorii 25% copiii

| deeaioanacostache explică:

Chestia e ca nu vr ca relația sa fie un secret. Dar nici cuplul scoli nu ii placea

| deeaioanacostache explică:

Stiu ca Sa îmi bat joc de el nu e bine dar el si.a dat seama :-\ si nu nu schimb băieți ca pe șosete... Băiatul asta cu care am fost, e primul meu prieten

| deeaioanacostache explică:

Am 14 ani ..nu e vorba la vârstă asta despre sex

| mikeyxalion a răspuns:

Nu merita sa va impacati daca el considera relatia voastra un secret