| Nico_Laura_1998 a întrebat:

Buna,am media la purtare 8, 50 generală sunt la liceu. Nici eu nu știu cum s-a ajuns sa am asta pentru ca nu aveam absente ca sa se ajungă la asta, in fine. Ma încurca cu ceva faptul ca vreau sa ma transfer in alt liceu? Dau funda, urgenttt!

1 răspuns:
| CristinaAnnabella a răspuns:

Nu neaparat ca te încurcă, dar de obicei daca te transferi la alt liceu iti sunt luate în considerare notele si toate alea, adică tot ce tine de situația scolară! Nu cred ca media ta la purtare ar fi o problema!