| Nameless25 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru urgent, nu vreau da ma luati la misto sau sa imi raspundeti in aberatii auzite pe ici pe colo. Desi am 18 ani sunt inca virgina,greau de crezut dar asta e. Problema este ca Marti o sa plec intr-un fel de excursie pentru un proiect, In Jupiter, o sa fie nevoie de stat in picioare de impartit pliante, iar spre ghinionul meu de femeie, astazi mi-a venit menatruatia, as vrea sa stiu daca folosire ob-urilor imi poate afecta virginitatea sau sanatatea. Este singura solutie la care am ajuns nu vreau sa ma patez si sa stau cu frica. Daca imi puteti da niate sfaturii ar fi perfect.Va multumeac

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

OB mini si nu ai probleme!
Oricum pana marti fluxul menstrual va fi mai mic, nu-ti fa probleme.
Pentru siguranta, poti purta pantaloni inchisi la culoare.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pune doar absorbante si i-a un tricou, bluza, hanorac pana sub fund deci nu se poate vedea daca se intampla ceva. Si poarta pantaloni inchisi la culoare. Cum a mai zis cineva- fluxul nu va fi asa puetrnic pana marti. Succes sper ca te-am ajutatwinking

| Kyubii a răspuns:

Virginitatea și sănătatea nu ți-o poate afecta. dar, pe românește vorbind, virgină fiind, s-ar putea să te chinui când îl introduci! Spor!