| anonim_4396 a întrebat:

Am o curiozitate, știu că nu e treaba mea, dar vreau să vă întreb de curios: am un coleg de clasă care poartă mereu aceeași blugi un an școlar întreg. În fiecare zi se schimbă cu alte bluze/tricouri, alți papuci, alte geci, dar e tot timpul cu aceeași blugi și aceeași curea zilnic.
PS: nu are mai mulți pantaloni identici, fiindcă îi recunosc după o pată mică făcută din greșeală de mine laughing
Întrebarea este: vi se pare ok? e ceva normal sau nu? mulțumesc

4 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Poate n-are bani, poate nu-l intereseaza prea mult look-ul sau poate ii plac acei blugi atat de tare ca vine mereu imbracat cu ei.
Nu cred ca e nici ok si nici anormal, e treaba lui...

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Paaai... nu cred ca este normal, dar poate ii plac lui blugii aia. Eu aveam un coleg care, credeam eu si colegele mele, ca purta aceeasi boxeri. laughing Dar nu era asa, avea mai multe perechi, identice. Mereu, cand ne jucam prin clasa, i se vedeau boxerii, si atunci l-am intrebat daca se schimba vreodata de ei laughing, si atunci ne-a spus ca are mai multe perechi. Insa, despre situatia colegului tau nu stiu ce sa zic. Dar raman la concluzia ca ii plac blugii aia.

| DoxiiXD a răspuns:

Atata timp cat ii spala e ok, zic eu rolling on the floor)