| raduspace10 a întrebat:

Am o intrebare legata de apelurile internationale.Sunt in Vodafone romania.Am 300 minute internationale, si le folosesc pentru a convorbi cu o persoana aflata in Italia, care este in reteaua Vodafone italia.Persoana respectiva are de asemenea 300 minute. Intrebarea care se pune este,doar mie imi scad numarul de minute? Ei ii scad numarul de minute? Daca ii scad,ii scad la fel de multe cat si mie? Ii vin cumva costuri suplimentare? Daca da,cu cat se taxeaza minutul?
(Nu imi spuneti sa fac optiunea cu nelimitatul, o voi face,timpul nu imi permite acum, dar pana atunci trebuie sa ma bazez pe aceste minute)

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Cine inițiază apelul consumă minutele.