| Deniisze a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce iubesc metinul.(fara suparare)
Ce va place voua la acest joc?
Mie mi se pare o mare pierdere de timp.Nu stiu ce vedeti voi in jocul acesta.Cunosc multi copii obsedati de acest joc si chiar nu stiu ce sa le mai zic sau sa le fac sa termine odata.Si atunci cand ies afara numai despre metin vorbesc.Metin in sus, metin in jos, metin in dreapta, metin in stanga...
Am ajuns la limita :-s!
Deci, fara suparare la adresa celor ce joaca metin.
Vreau doar niste pareri : ce va place la acest joc si de ce.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Andraanda a răspuns:

Eu nu joc metin ...fratemio joaca ee ddisperat vine acasa la ora 1 si se puna in fata pk-ului si se joaca straight face
e o mare pierdere de timp ...si la mine la scoala vorbesc numai de mt in special baietii
apoi cum sa nu aiba noroc la fete rolling on the floor)
in fine
e o mare pierdere de timpwinking

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu ma joc momentanhappy am inceput intr-o perioada in care jucam metin2 ro si eram de-adreptul obsedata aproape ca nu mai mancam, insa nu ca stateam la crescut si chestii din astea ma atragea colectivitatea imi facusem o gramada de prietene si imi placea sa pierd timpul cu ele, mai duceam si pe la crescut din cand in candlaughing ei bine m-a tinut cam vreo 2/3 luni cand am zis STOP nu mai vreau m-am plictisit deja nu prea ma mai intelegeam bine cu prietenele mele si am zis ca ma las ca deja aveam id-urile lor deci puteam vorbii cu ele si pe mess. ei bine m-am lasat si o perioada m-am apucat deun privat[gx] m-a tinut si asta o vreme vreo cateva saptamani, m-am plictisit m-am lasat de toate metinele o perioada cam 1 luna, acum am renceput pe alt privat[united], pur si simplu ma atrage colectivitatea si nimic altcevahappy

| Deniisze explică:

@FunkyPill : Nu imi trebuie deloc acest joc.
@Andraandra : Iti dau dreptate, chiar este!

| Boboo_7319 a răspuns:

Am fost si eu obsedata de metin, si primele 2 saptamani de cand ma apucasem era raiul pe pamant, sincer, pentru ca se creste ( faci nivele) repede. Mi-au placut caracterele, armele, armurile, etc, cam tot ce tine de el.Cu prietenii numai metin vorbeam (" Ce marfa am fost, mi-am cumparat o semiluna cu 50kk(1k = 1000yang, 1kk = 1000000 yang etc.)(ca = 000)". Ceva de genu`)Dar apoi au aparut metinurile private, care nu au tinut mult. Si alea iteme( armuri, arme) noi. Si din nou, 2 saptamani. Sincer aveam 2 conturi pe metin 2 ro, 1 cont pe metin 2 uk, si vreo 6-7 conturi pe diferite metine private. Obsedata eram.
E ca un drog, te apuci si nu mai scapi.
Daca vrei mai multe detalii intra pe site-ul oficial.

| MyLoLiPoP a răspuns:

Obsedata ii mata phbbbbt ii pasiune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A referitor la MTN2 GX este cel mai naspa!call meucall meu! habar n-aveti ce poti face pe metin2(privat)