| narciii7 a întrebat:

Buna :* am o intrebare pt voi BAIETI...voi ce ati alege, o fata frumoasa ....sau una "buna"... Fundaaa

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ceva intre. Sa imi si placa cum arata, dar sa imi si vina... stii tuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata buna...la suflet.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Dupa ce am avut 5 prietene am ajuns sa gandesc asa: la ce bun daca e frumoasa dar nu e desteapta si iti da batai de cap?

| Ciumpi35 a răspuns:

Depinde și mansarda în ce stare e.

| IQ a răspuns:

Majoritatea baietilor ar alege o fata buna.Acum depinde, degeaba are forme daca e urata.

| Vladmen7 a răspuns:

Noi baieti le zicem la fete "bune" adica cele care sunt frumoasa deci daca esti buna esti frumoasa in mare parte