| ANONIMANONIMI a întrebat:

Buna am o mare nelamurire si doresc multe sfaturi.Am cunoscut un baiat acum 2 saptamani, amandoi avem peste 18 ani, Problema sta in felul urmator.Ne-am vazut de 2 ori pana acum, insa la intalnire cand ne-am vazut el imi povestea foarte mult despre ce carti a citit, e tipul acela care citeste mult.Eu incercam sa vorbesc cu el si despre altceva dar facea ce facea si iar intra in filozofii.Asa si acum o zi cand am vb prin mesaj zicea ca vrea sa citeasca niste carti, numai asa pomeneste, ca se intalneste cu niste prieteni.asta a zis si dupa ce am avut noi intalnirea ultima oara.Mi se pare cam dubios faptul ca pana acum ne-am vazut ziua, dar ieri seara m-a intrebat daca vreau sa merg la nu stiu ce club.Mentionez faptul ca nu este tipul acela golan, sau cel putin nu pare, toate bune si frumoase pana cand m-a intrebat acum 2 zile cum ma distrez eu,si i am zis ca voi merge la film, inainte de asta el imi spusese ca iese din nou pe seara cu niste prieten.Din cate mi-a povestit foarte putin a zis ca el a avut o prietena a stat o jumatate de an, dar nu a fost nimic mai mult.Adica nu prea a avut prietene.Mi se pare ca ori e gay,dar stiu ca m-a atins pe mana in timp ce povestea,deci e exclus, sau parca nu are atractie pentru fete pentru ca el vorbea cu mine exact cum vorbeste cu un baiat, nu prea stie sa aiba o conversatie.si in primul rand nu stiu ce vrea el de fapt adica ori relatie ori doar asa prieteni.Ce am observat eu la el ca atunci cand povesteste nu ma mai lasa nici pe mine sa mai zic ceva parca ma acapareaza cu filozofiile lui din carti si greu il readuci la realitate.Voi ce credeti despre aceasta situatie? Ce ma sfatuiti sa fac? Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Sa il lasi si gata. Vezi raspunsul anterior la aceeasi intrebare.

1 răspuns:
| ANONIMANONIMI explică:

Mentionez faptul ca eu nu am iesit in club atunci seara cu el, i am zis ca de obicei nu ies seara si a zis ca nu i nimic.Credeti ca trebuia sa ii propun eu sa mergem la un film mai bine?