| Coriii a întrebat:

Buna!
am o nelamurire big grin
eu tot nu am inteles cine e addabig grin
adda- pr adevarata/fumata/minti murdare facute pra
dati-mi si mie niste poze cu ea saw ceva :X
multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai adda este o cantareata foarte priceputa daca doresti sa vezi cum arata intra aici http://viewmorepics.myspace.com/....../index.cfm sunt poze cu ea:D

| SalutBunaLarevedere a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii cumva care e data ei de nastere?

5 răspunsuri:
| sellyyy a răspuns:

Http://www.garbo.ro/comunitate/Adda/poze/show/1/387/poze-Adda.html... daca merit si o fi ea dai fundyy?:doar dac crezi ca merit:D;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o cantareata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, ada este o camtareata, care nu a aparut in nici un video al ei, care cdet ca nu vrea sa o cunoasca cam nimeni(la fata). care are o voce superba, si...cam atat stiu.mai caut...