| baronni71 a întrebat:

am o prietena cu care vorbesc cu ia de 6 luni. si ne intelegem foarte bine, si am observat de mai multe ori in unele seri cand vorbesc cu ia la telefon respira foarte tare vo 10-15 min, dupa se opreste, si nu stiu de ce am intrebat-o si nu vrea sa-mi zica, sa ma ingrijorez oare, ce sa fac?

9 răspunsuri:
| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Poate are probleme de sanatate, ia si vorbeste cu ea, spune-i ca poate sa aiba incredere in tine, poate o poti ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori e grasa si oboseste repede. laughing

| Ruxandra15 a răspuns:

S-ar putea sa aiba probleme cu plamanii. Sfatuieste-o sa mearga la medic. Este fumatoare? Daca nu poate fi altceva mai grav sau poate fi suparata. Mi se intampla cand sunt suparata sau foarte nervoasa sa respir greu.

| baronni71 explică (pentru Ruxandra15):

Nu este fumatoare

| Ruxandra15 a răspuns (pentru baronni71):

Probabil are probleme de sanatate. Trebuie sa mearga la medic orice nu e tratat la timp devine mai grav. Si eu am facut de la o simpla raceala -streptococ. Poate face ceva grav. Daca nu are probleme la plamani poate are cu inima doamne fereste. Intreab-o pe mama ei daca stie ceva sau fa-o sa aiba incredere in tine si sa iti spuna

| baronni71 explică (pentru Ruxandra15):

Am tot intrebato zice ca n-are nimic, o sa mai insist

| 7Omar7 a răspuns:

Hey aici sunt 2 posibilitati
1 raspunsurile de mai sus ar fi o varianta, ai putea sa mai insisti sa intrebi ce are cu riscul ca va spune ca esti prea insistent pe acest subiect
Si a 2-a varianta este ca tipa sa se masturbeze in acel moment si asta duce la o respiratie tare

Si eu am patit-o de cateva ori si era varianta a 2-a laughing

| baronni71 explică (pentru 7Omar7):

De ce ar faceo in timp ce vorbeste cu mine?

| blade666 a răspuns:

Cu siguranta tipa se masturbeaza in timp ce vorbeste cu tinelaughing