| AmxMod a întrebat:

am o prietena sunt cu ea intro relatie de 5 luni, primele 2-3 luni totul bine si frumos, dupa aia s-a schimbat radical nu mai intra pe mine sa vorbim, cand o chem la mine cu mai multi prieteni sa ne vedem, gaseste tot timpul scuze banale si iasa dupa pe afara cu alte fete de pe strada iei, se fereste de mine, nu mai pot.ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Bună! Vorbeşte cu ea, spune-i că ai impresia că te evită, fii deschis. Sigur îţi va spune adevărul dacă ştii cum s-o iei.

1 răspuns:
| Ioonela a răspuns:

Sti ca noi nu te putem ajuta prea mult. Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea, totusi sunteti de 5 luni impreuna, nu inteleg de ce nu poti sa vorbesti deschis cu ea si sa lamuriti toata treaba asta. Succes! happy