| BrokenAngel123 a întrebat:

am o problema, eu am un iubit si suntem de mult timp impreuna, si eu am un coleg de clasa si mi e frica sa nu ma îndrăgostesc de el; pentru ca eu il iubesc pe iubitul meu si nu vreau sa l pierd vreodata, il ador...nu vreau pe altcineva in viata mea, as putea sa ma îndrăgostesc de el? Daca eu sunt îndrăgostită la Nebunie de iubitul meu? Si nu vreau sa intervină nimeni intre noi...

Răspuns Câştigător
| Devilgrim a răspuns:

De aia imi e frica putin de fete rolling on the floor devil

Pai cum sa te indragostesti de cineva daca deja ai pe cineva?

Nu tare stiu ce sa-ti spun, tu trebuie sa stii daca simti ca nu rezisti la ( baieti frumosi ) o sa devi experta in aceasta meserie big grin devil

Bafta, Sper ca te-am ajutat cu ceva...
Stai cu iubitul tau devil

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca ai un coleg de clasa foarte frumos. Si eu, sis, si eu! crying

| BrokenAngel123 explică:

Nu e chiar asa frumos