| LovelyGirl2001 a întrebat:

Am o problema:îmi place de un băiat de ft mult timp dar el e zodia fecioara și eu berbec și nu suntem deloc compatibili. Eu îi dau mesaje des pe fb dar el mai rar. Înainte mă placea dar acum crede ca nu ne potrivim și nu știe ca extremele se atrag din păcate. Acum nu știu cum sa îl fac sa mă placa din nou

Răspuns Câştigător
| MeForeverAlone a răspuns:

Nu știu ce să zic. Eu cred că nu are rost să-ți bați capul pentru un băiat care nu face prea multe pentru tine. Știi vorba aia? Se zice că după ce te desparți de cineva sau dacă cineva se desparte de tine, te mai așteată încă patru după colț happy
Nu pune la suflet. Dacă băiatul ăsta chiar voia să fie cu tine, nu-i păsa de zodii și de chestiile astea. Eu nu cred că zodiile au mereu dreptate, dar el probabil se folosește de asta ca motiv să se despartă de tine. E destul de josnic, dacă stai să te gândești. Lasă-l, fată. Nu te merită.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ne luam toti dupa porcariile cu zodii acum nu se mai nasteau specimene de toate felurile pe acest Pamant.Chestia cu zodiile tot tu i le-ai bagat in cap. Si acum baiatul deja este convins de asta.

| T0T a răspuns:

"îmi place de un băiat de ft mult timp dar el e zodia fecioara și eu berbec și nu suntem deloc compatibili."

" Înainte mă placea dar acum crede ca nu ne potrivim și nu știe ca extremele se atrag din păcate."

Vă potriviți, reduși amândoi.

| Innsbruck a răspuns:

'' el e zodia fecioara și eu berbec '' asta chiar nu conteaza draga, zodiacul e o prostie, nu te lua dupa asa ceva.
Trebuie sa existe armonie si comunicare intre voi.

| gabriel87000 a răspuns:

Ma oameni buni viata reala cu cea virtuala e diferita.de unde sa-si dea seama baiatul cal placi? pe internet iti petreci timpul cu un joc, mai conversezi cu cineva, un film etc de

| LovelyGirl2001 explică:

DeborahRosalia ai dreptate va fi cam greu sa îl uit ca îl plac de vreo 3 ani și el pe mine dar voi încerca happy

| LovelyGirl2001 explică:

Pai site ca îl plac din mai multe motive (suntem în aceeași școală)