| pirla a întrebat:

Am o PROBLEMA. Mi-au zis parintii ca vorbesc in somn...problema e ca in somn recunosc tot ce fac ziua. M-am dat de gol cu cateva chestii despre care parintii nu stiau. Nu mai pot continua asa. Ajutati-ma va rog! Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Și eu am problema cu vorbitul în somn :))
Doar că eu tâlcesc cuvintele și nu înțelege nimeni ce zic.

Încearcă să te odihnești mai mult și să ai un stil de viață mai sănătos.

Uite un link interesant:
http://sanatate.acasa.ro/......84272.html

Baftă!

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Monteaza o yala pe usa de la dormitorul tau. Simplu si eficace.

| Mayar a răspuns:

Asta nu tien de categoria familie si relatii, ci de sanatate. De unde mosu sa stim noi?! Mergi la un medic! Poate bei, fumezi, nu dormi, mananci cine stie ce porcarii, etc. Nu am de unde sa stiu!

| pirla explică (pentru Mayar):

In primul rand...eu am pus alta categorie, dar a fost schimbata. Pentru informarea ta, chiar sunt unele persoane care au zis ceva util. Daca tu nu stii, nu inseamna ca toti sunt ca si tine. In al doilea rand nu beau, nici nu fumez si nu mananc,, porcarii''. Daca nu stii nu raspunde. Mersi :*

| Mayar a răspuns (pentru pirla):

Imi pare rau ca nu sunt mama Omida

| byabubu a răspuns:

Si eu vorbesc in somn, sau si tip mai mult. Nu cred ca poti remedia situatia decat cu banda! Succes laughing

| FuckingContra a răspuns:

Incearca sa nu mai dormi, cu siguranta o sa-si faca efectul

| DoxiiXD a răspuns:

Incuie usa sau lipesteti buzele cu ceva laughing)