| ihatepink1999 a întrebat:

Bună am o problemă..Prietenul meu nu vrea să punem poze cu noi pe facebook deloc..Are o profesie cam delicată si poate să.i creeze probleme afisarea relatiei noastre pe facebook, deoarece eu sunt minoră. (17). Mai precis el este profesor de informatică (23).Ce parere aveti? ..Nu a pus nici cu alte fete inaintea relatiei noastre?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca nu pune poze cu tine daca esti minora si el profesor... ce naiba. Eu nu umblu cu minore, nu am nici profesii delicare si am si o relatie de ani de zile si tot nu imi pun viata persoanala pe net

| neutrino a răspuns:

Nu oricine isi pune pozele pe orice gard, cu atat mai mult atunci cand mai este si profesor.

| OldSoul a răspuns:

Scuza asta cu profesia nu o prea cred eu.
Cel mai probabil vorbeste cu inca cateva tipe ca tine pe Facebook in acelasi timp si nu vrea sa se afle ca are o relatie astfel si-ar pierde celelalte "iubite".

| Nemessys a răspuns:

Pentru ca daca pui poze cu el, bineinteles ca o sa-i strici reputatia. Si ce e asa mare dorinta asta a ta de a pune poza cu el? Pe scurt, vrea ca relatia dintre voi doi sa fie secreta, stii? Asta nu inseamna ca nu tine la tine. Si te rog sa-l intelegi tongue.

| OoBunnyoO a răspuns:

Daca este intr-adevar profesor, atunci, da, nu prea se cade sa puna poze cu eleve pe Internet, chiar daca nu sunt elevele sale. Lumea afla si vor exista discutii.

Nu este sfarsit de lume daca nu iti pui poze cu el pe Facebook.

| justanotheruser99 a răspuns:

laughing probleme de încredere? Nu pot citi în stele, dar pot sa îți spun ca nu e prima lui relație, iar in acest caz e posibil sa nu fi postat poze nici cu precedentele, deci nu te îngrijora degeaba. Dar daca ești așa de curioasa de ce nu il întrebi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macar 18 daca aveai, el e profesor si tu elev, nu da bine inca. happy