| AndaVr a întrebat:

Bună am o problemă sunt invitată la o nuntă la o prietenă ea este dintr-un alt oraș problema este că nu vreau să merg așa singură deși am obligația si nu vreau să o refuz,nu cunosc pe nimeni si nici nu pot să imi iau ceva prieteni cu mine ar fi cam aiurea si nici nu stiu dacă ar accepta să vină,voi ce spuneți să merg? Dacă o să stau singură acolo si nu o să am cu cine să schimb un cuvânt, ce o să fac? Sunt sigură că asta o să se întâmple.
Fundă

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Este simplu draga we wialia, totul tine de tine de obicei din cate stiu la o nunta chiar daca ai obligatie de duci sa te distrezi, daca nu te distrezi nu te duci nu are rost sa stai toata noaptea suparata, o alta varianta ar fi sa iei o prieteana cu tine sunt sigur ca un prieten adevarat ar veni pentru tine daca ii zici din timp desigur sa se pregateasca si el, si o ultima varianta ar fi una de mijloc avand in vedere ca nu te duci singura ii poti da darul, astfle scapi de obligatie si nu te duci nici singura, oricum ai face mult succes si in caz ca te duci distractie placuta

2 răspunsuri:
| KeporLove a răspuns:

Niciodata nu rata ocazia de a cunoate persoane noi. Du-te singura pentru ca daca vreun baiat te vede cu cineva pe langa tine sigur renunta la ori ce tentativa de a se baga in seama cu tine. Danseaza distreaza-te inposibil sa nu iti faci prieteni noi pe acolo

| ionutz192 a răspuns:

Incearca sa te bagi tu in seama cu lumea de acolo, oricum o sa vina de la sine comunicarea, nu mai gandi asa