| Fatainvizibilafaranume a întrebat:

Am o relatie de un an cu un baiat. Si el mi-a propus sa fac dragoste cu el dar imi este rusine. Imi doresc si eu asta dar nu-i pot spune.
Eu am 17 ani si el 19 ani

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca iti surade si tie ideea si de fapt este si dorinta ta sa-ti incepi viata sexuala nu trebuie nici sa-i raspunzi si/sau nici sa-i spui ceva. Trebuie sa accepti pur si simplu tacit. Succes si dezvirginare cat mai usoara. big grin

| T0T a răspuns:

Dacă ți-a propus unde mai e rușinea, chiar nu înțeleg. Ce e așa greu să fii deschisă într-o relație? Înseamnă că ceva nu e cum trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îţi este ruşine şi pe deasupra nici nu îi poţi spune. Având în vedere că nu ai încredere în el şi nici nu comunicaţi aşa cum trebuie mai bine nu te arunca cu capul înainte. Ai tot timpul...pentru făcut dragoste

| GreenVoid a răspuns:

Nu esti pregatita psihic pentru asta dupa parerea mea.Deci n o faci sau te imbetilaughing Bafta la "facut dragoste" laughing