| anonim_4396 a întrebat:

Am pus cateva kilograme e mine si as vrea sa ma apuc de sport, insa zona in care stau nu prea are locuri in care sa fac acest lucru. Asa ca m-am gandit sa imi cumpar o bicicleta de camera sau o banda de alergat. Care ar da un randament mai bun?

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Alergatul este mai bun. Poti sa te uiti si pe youtube la filmulete de fitness si sa faci si tu odata cu ele, or sa te ajute.

| Iulian_Marius_1987 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa iei band ade alergat trabspiri mai mult => slabesti mai mult.