| denisadeniiiii a întrebat:

happy Am Samsung Galaxy S5 si nu imi merge facebook-ul pe el. Youtube, Google si celelalte site-uri merg. Am foarte multi MB deci nu asta e problema. Si semnalul e full. Trebuie sa fac niste setari pentru net sau ce? Poate aveti si voi acest telefon si as vrea sa-mi spuneti cum ati procedat. Multumesc mult, funda!batting eyelashes

2 răspunsuri:
| galyperf89 a răspuns:

Da,uite-te in setari.Dar in ce sens nu iti merge Facebook-ul pe el, adica nu poti instala aplicatia sau nu te lasa sa intri in cont de pe telefon? Poate ai scris parola incorrect sau adresa de mail. Daca nu, du-te la reteaua unde esti abonata si vezi ce zic cei de acolo si daca nu se baga, vorbeste cu firma de unde ai achizitionat telefonul. Funda? happy

| denisadeniiiii explică (pentru galyperf89):

Eu m-am logat pe facebook de la cineva care are wireless si am ramas asa. Iar cand vreau sa intru de pe MB nu imi merge.