Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2778588intrebari
StarShinerS
Ultimele intrebari
Cadouri USB - USBmania
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
21 Oct
SATI 300.255AFISARI
162.165VIZITE
145.893V. UNICI
11 Iulie 2011
BoboooBubuuu intreaba:

Buna. Am si eu nevoie de statusuri de gelozie. Eu sunt cea geloasa. Stiu ca nu ii bine dar chiar nu pot sa ma abtin. Si nu va ganditi ca sunt geloasa pe iubit sau ceva de genul pentru ca nu am. Sunt geloasa fiindca eu iubesc o persoana si cand vad ca cineva se da pe langa persoana respectiva ma apuca gelozia. Si pe facebook persoana respectiva are o poza cu cineva si cand o vad mi se urca nervii la cap. Mersi anticipat. happy

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    11 Iulie 2011 17:15
    Mayyyyyy a răspuns:

Apare o intrebare.pe cine o sa doara mai tare?pe tine ca iti vei aminti de mine in fiecare zi?sau pe mine cand stiu ca nu mai vii?

'' Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia

Si tu poti fi ranit de o fata . Nu uita ca si baietii plang cateodata

Intr-o zi ma vei cauta in fiecare "ea"asta daca nu o faci deja

Razbunarea nu-mi aduce satisfactii, insa indiferenta ti-o daruesc cu multa dragoste

cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru... ma-i lasat sa plec

ma vrei inapoi?eu nu.nu miza pe faptul ca odata m-ai facut sa plang.am mai crescut...:

C ' te uiti mah asa ? Obisnuiestte-te ca d aCum nu mai sntt` a Ta !

Zambeste iar si priveste putin . Orice pahar jumate gol mereu e si jumate plin

Ti'ai placut viata...Ti'ai facut viata.da ai pierdut persoana care te iubea si tragea cu tine...in schimb ai castigat multe tarfe

am treqt prin viata ta , uita`ma de vei putea !
    Tu nu se va găsi nimeni ca mine ... eu sunt una la un milion ... Ai nevoie de mine.

● Eå nu se ´ c0mpårå cu reSstu ´ . e t0t ´ ce åi viSsåt´ . Åi 0´ viåtSsa n0rmålå´ !? . 0 så ´tSsi`0 deå peSste cåp´ ! ●

"Dåk ´åi nevøie Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin Nů´tsi fåce griji ´ !"

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferentsa`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. "

- S-a trezit la realitate . A zis că vrea să se pună pe fapTe . : x

"Ea e zana minunata :X . din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal ."

Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcata acolo unde esti . Dar . Sa tsi se simta lipsa imediat cum pleci . :*"

.-> duLce si secSi . Bună si rea. Ispita vietii . E femeia . "

.Nu p0tt sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasescc . ;x Nu vreau . Nici n.as incerca.Sa iubescc pe alTcineva. ;x Te adorr. :*"

-> Sii cand vine vorba de iiubire . Zi`le ca ma ai pe minne . "

Daca n`ar fi ea.Nimic nu ar fi.Nimic n`ar avea rost.Fara ea nu poti traii`....

• 1 răspuns RSS raspunsuri)