| Geo2014 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare am parul lung si cu foarte mult volum si dupa ce il spal si il fac cu placa are foarte mult volum ce sa fac ca sa nu mai am asa volum crying

2 răspunsuri:
| freelove1486 a răspuns:

Si eu il am la fel si nu stiu ce pot face ar trebui filat dar nu il pot tunde laughing

| vero3247 a răspuns:

Pai exista anumite produse care sa iti "potoleasca" parul. Ai putea pur si simplu sa incerci intr-un magazin sa intrebi de asa ceva. Si mai e si varianta cu tunsul in scari, daca ai incredere in cel care te tunde ca iti ia din partile potrivite ca sa arate cu mai putin volum. happy