| Karina_Diana_1997 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare?
Cum sa imi fac un jurnal?
Ma puteti ajuta cu niste idei? Va rog

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Nu prea vad rostul la intrebarea asta. Adica ce idei iti putem da noi?

| Printesa10TM a răspuns:

Deseneaza in el, lipeste, scrie cu diferite culori. Daca scrii ce ti se intampla in fiecare zi, poti adauga si un citat care se potriveste. Bafta!

| Miihaa a răspuns:

Pai iti cumperi un caiet/registru, un stilou/pix pe care sa il atasezi caietului si sa mai ai la indemana o carioca.

Cu carioca scrii pe fiecare noua pagina ziua in care scrii. Poti sa ii dai jurnalului tau si un nume.