| MaeRi a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare, se zvoneste ca s-ar fi scos subiectul II de la bac, iar alti spun ca va fi doar citatul scos si se va da doar tema.Stie careva mai precis? Multumesc!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Iata schimbarile facute :

http://stirileprotv.ro/......amene.html

Sper ca am ajutat :D Succes la bac!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi mai multe informații pe www.edu.ro
Succes!
Pa, pa.

| AnonimaOk a răspuns:

Nu s-a scos subiectul 2. Diferenta e intre profilul uman si cel real. Cei din urma cor avea aceleasi subiecte ca pana acum, iar primii mentionati vor avea ceva putin mai greu avand in vedere faptul ca au mai multe ore pe saptamana... Asta e tot ce trebuie stiut.

| zurick a răspuns:

Nu s-a scos subiectul al doilea, ci s-a hotarat ca la profilurile de uman sa nu se mai dea citat pentru textul argumentativ, ci doar sa se enunte tema pe care se va realiza textul. E cam acelasi lucru, doar ca nu mai esti constrans de citat cand scrii.