| Hangover a întrebat:

happy Are cineva idee cat de grele sunt diferentele la liceu? De curand am depus o cerere de transfer si mi-a fost aprobata insa trebuie sa dau niste diferente (romana si germana, germana nivel de incepator). Stiti cumva cat de greu va fi? Poate sunt printre voi care s-au transferat. Trec clasa a 10-a. Multumesc! happy

1 răspuns:
| SasNetRomania a răspuns:

Calmeaza-te diferentele sunt o dovada a lor ca nu esti slaba la invatatura, nu exista diferente grele! mai ales daca duci ceva mita acolo poti afla subiectele usorwinking