| anonim_4396 a întrebat:

Aş dori să îmi achiziționez un ceas bărbătesc drăguț, mai ieftin, dar să pară de firmă. Ce părere aveți despre acesta? Se merită, e bun? http://gemmastil.ro/ceas-barbatesc-north-japanese-quartz /123.htm. Mulțumesc! FUNDA pentru cel mai bun şi rapid răspuns.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Mie unul, ca barbat, imi place. Pretul este foarte bun, ceasul este elegant si arata foarte bine. Daca este de calitate nu am de unde sa stiu, insa ca aspect e ok. Mi se pare o alegere buna.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu îmi plac ceasurile. sunt inutile. Dacă ai un telefon care îți arată ora și data eu zic că nu merită să îți cumperi un accesoriu care face exact același lucru.