| MrsC a întrebat:

As dori sa ma ingras mai mult in zona picioarelor si a fundului, deoarece ma ingras mai mult la burta, si am picioarele subtirele. Stiti cumva ce as putea manca sau face pentru a ma ingrasa si in partea aceea? Multumesc anticipat:*

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pentru a face niste forme acolo unde iti doresti. Este nevoie de foarte multa vointa miscare si o hrana cat mai sanatoasa! spui ceva de burta
iti voi spune si sfatui sa eviti pe cat posibil sucurile de prin comert dulciurile fast foodurile. smd!

| IsabelaIssa a răspuns:

Poti face mai multa miscare in zonele ce le vrei mai dezvoltate.

| ignore a răspuns:

Fa genoflexiuni.

| pestisorulauriu a răspuns:

Corpul tau este o constructie. Aceasta constructie are o arhitectura care la randul ei a evoluat de-a lungul a milioane de ani intr-un echilibru. Acum tu vrei sa redesenezi acest echilibru intr-o maniera proprie. Ia aminte ca procesul poate fi ireversibil. Concentreaza-te pe poate zonele "constructiei" tale dar nu adaugand ci "slefuind" adica sa mai iei de unde e prea mult.