| DeeaDeutza a întrebat:

As vrea niste status super misto. cele mai frumoase status...primeste fundita! multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| Dulke a răspuns:

Impinsa de ura am cedat si s`a intampat ca de cele mai multe ori sa fiu eu cea vinovata, am incercat sa fac ceva ce am crezut ca`i bine Eu am crezut in tine, insa n`a fost ca`n filme

"N-am nimic in comun cu "sfantu' " Nu ma face sa spun " te iubesc" Urasc cuvantu'""

Fiecare zi O traiesti doar teoreTic. E greu cand iti repeti in gand: -Capul suS trebuie sa zambesti! si Subcostientul imi diCteaza: - cand plaNgi sa nu te mai opreSti

"E Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe.Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva. Uita`te La Tine"

"iti spun si tie ce mereu imi spun si mie.nu e tocmai totul perfect da o sa fie"". fetelOr`nu va pierdeti`capu`n gOana`dupa bani`. Nu va pierdeti`sufletu`in joc dupa gOlani`!`"
perversa si rea e my bine asa asta e lumea asta e viata e my bine sa ai sange rece si sa nu pui suflet rece si sa nu pui la suflet tot c s petrece"

"Doar K Sunt Mai Sus K Tn. Nu`mi Zice K Sufar Da Mn.

Doua inimi fermecate, daca ele se iubesc
Dumnezeu nu le desparte, si pe viata le unesc

Niciodata trandafirii mai frumosi ei infloresc
Ca atunci cand doua inimi intre ele se iubesc,

Pe o frunza de lalea iti trimit gurita mea
Cate una de trifoi, sa mi-o trimeti inapoi,

Ce sa-i fac ce sa-i fac inimii mele?
Tu esti pentru mine luna intre stele
Sper ca din tot ce`am spus ai inteles ceva
Te rog sa nu te joci cu inimioara mea sad

Si ce daca sunt prea mic? EU te iubesc:X

sper sa iti fiu de folos :X:X pwpi fundita:->:X:Xkiss xXx

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- La 13 ani e prea devreme, in noaptea nuntii este prea tarziu!

- Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.

- Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata.

- Lui Dumnezeu ii plac nebunii si prostii…. ca daca nu-i placeau nu facea atat de multi!

- De ce sa bei si sa conduci …. cand poti sa fumezi si sa zbori?

- Monitor de 21 de inch… sunt in extaz. DND plz.

- Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?

- Sarutul e o minunata inventie a naturii care ne opreste atunci cand cuvintele sunt de prisos.

- Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul!

- Dragostea eterna dureaza 3 luni.

- Unde’s 2 puterea creste

- Nu-ti ridica femeia la cer ca te va insela cu primul inger

- Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.

- Este bine sa lasi bautura … insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

- A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

- Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

http://status-mess.blogspot.com/2008/11/statusuri-super-tari.html

http://www.statusurismechere.info/

Sper ca te-am ajutat! :)