| Emma_9461 a întrebat:

asa este ca in 2012 fine sfarsitul lumi este adevarat funda?

Răspuns Câştigător
| Twp3w a răspuns:

Nu,normall ca nu este ca si in film!
Hellooo noi traim realitatea, poate o fi ceva de genu ca se cutremura pamantu dar cum este in film nu va fi! tongue... FunDaa?:X

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de ce vrea Dumnezeu poate ne mai tine in viata daca vom fi oameni de treaba.

| Aηηy a răspuns:

Nu, dar nu se stie ce se va intampla pana atunci.

| Criiiiiiiis a răspuns:

11-09-2001: America a fost lovita de o serie de atacuri sinucigase coordonate de Al-Qaeda cu scopul de a distruge Statele Unite!
2 avioane au distrus Turnurile Gemene, al treilea avion s-a pabusit in cladirea Pentagon, iar al patrulea pe o campie in Pennsylvania!
Dupa acest atac teroristic America s-a schimbat...

10-03-2011 Japonia lovita de un tsunami, dupa ce un cutremur devastator 9.0 s-a produs la 326 km de Tokyo!
Criza Japoniei se va simti in toata lumea!

Acum sa va arat ceva!

America: |11-09-01|
Japonia: |10-03-11|
Rezultatul|21-12-12|

| FïяŠtℓovε a răspuns:

Criiis wowthinking chiar ca! uite eu pana acum nu credeam si ma pregateam sa scriu, nu cred in asa ceva nimeni nu stie plus ca, a fost si in 2000 parca nu stiu ce tot sf lumii, dar vad ca au o legaturathinking:-s

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Buna,sincer eu asta cred ca in 12.12. 2012 va fi sfarsitu lumii.
Prin 09.01. 2012 lacurile vor incepe sa fie mai putine.Nu vom mai avea apa, ne vom apropia prea mult de soare, va veni o avalansa in 12.12. 2012 care ne va lua pe toti si vom murii.

| MrEgipt a răspuns:

Dada tat atunci se termina calendarul mayas si de asa se spune
plzzzz http://fripta.com/u.php?user=MrEgipt vot

| Roscataaa a răspuns:

Nu stie nimenii exact! Dar acum semnele sunt evidente!sad! DAcaa nu ma crezii citeste Apocalipsa [bineineles daca vreei]!

| wendy434 a răspuns:

Pai daca ne luam dupa stiri, ar fi trebuit sa fim morti deja ca prin 2000 misepare nu mai stiu ce spune, in 2008 faceau astia gaura neagra, acum in 2012 nu mai stiu ce, maine in 2016 vin extraterestri