| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Azi la scoala am trecut pe langa un tip (imi cam place de el). Si inca din departare(cam 2-3m) s-a uitat in ochii mei si eu la fel ...adica atunci cand trece pe langa mine ma priveste in ochi si si eu la fel.(azi am observat faza doar). si am mai avut cdva repetitie in ceva sala si intre timp ce canta la chitara se uita la mine (eu simteam chestia aia).

1.S-ar putea considera semn ca tipul ma place? Sau exista sanse sa ma placa?

2.Este interesat de mine? Eu am 15, iar el 18.

3.Ce sa fac mai departe ca sa ajunga sa intre el in vorba cu mine?(gen: ii zambesc sau alte gesturi).

Multumesc frumos pentru raspunsuri.

Vreau cat mai multe si cat mai complexe raspunsurile.

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Da, te place. Diferenta de varsta este OK. Zambeste-i, poti sa il si saluti. Tipul pare indraznet, cred ca va intra in vorba cu tine.

| Dariusuu a răspuns:

Nu neaparat că e întrăgostit de tine dar poate te simpatizează.Aşa că dă-i un impuls cât de mic o fi el ca să te bage în seamă.Ai putea să-l întrebi data viitoare de Profa de Bio sau de unde are el clasă.

Succes.

Abordează-l imediat.