| Antonia075 a întrebat:

Buna buna happy Am o intrebare... Peste cateva zile facem 6 luni impreuna eu si cu iubitul meu, dar nu stiu ce sa-i iau. In afara de animalute de plus, bratara/lantisor, rama foto, perna in forma de inimioara, jocuri video, parfum, ce altceva i-as putea lua? Chiar nu am nici o idee. Ma puteti ajuta va rog mult? :*

4 răspunsuri:
| Florisa a răspuns:

Am un sfat pentru. tine, daca doresti sa-i faci un cadou, nu-i lua chestii de dragoste, ia-i ceva pe care sa-l poata folosi oriunde, cu care s-ar putea mandri, ceva universal. Hainele merg la categoria asta, sau un aparat de ras, sau orice altceva, care sa-i foloseasca, nu inimioare, sau perne. Cu parfumurile ai grija sa nu dai gres, oricum nu-ti va spune, dar ar fi nasol sa nu-i placa.

| Neo12 a răspuns:

Eu zic să-i iei haine sau ceva de încălţat, astea chiar îi folosesc sau un ceas dacă poartă. Nu-ţi mai recomand parfumuri, animăluţe de pluş sau d'astea având în vedere că deja i-ai luat, nu prea-l încălzesc lucrurile astea. Faza e că contează gestul şi că-l încântă pe moment. Eu zic să pui accent pe haine. Sper că am fost de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea face un album foto in cre sa puneti poze cu voi. Cele mai frumoase momente petrecute impreuna. Sper ca te-am ajutat

| frostxtq a răspuns:

Buna,
Invita-l undeva in oras, fara ca el a stie unde mergeti. Alege un restaurant frumos si elegant, sau bilete la cinema la un film care stii ca ii place si pe urma puteti sa aveti parte de ceva timp doar pentru voi.happy