| andreutza99 a întrebat:

Cand se ia vacanta de vara si cand incepe scoala? funda+vot

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Scolarii vor intra in vacanta de vara de sambata, 11 iunie, pana duminica, 12 septembrie 2011, iar pe 13 septembrie 2011 este prima zi de scoala, daca nu cumva va incepe anul scolar la 01 septembrie, asta dupa noua lege a educatiei...asta e!

2 răspunsuri:
| Alexandra_7889 a răspuns:

Vacanta de vara clasa a 8-a se ia pe data de 7 iunie iar clasa a 7-a ia pe 17 iunie vacanta se incepe pe 17 septembriewinking fundita pls

| celsia98 a răspuns:

Vacanta de vara se ia pe 17 iunie pana 13 septembrie din cate stiu eu