Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2777424intrebari
Kurtmann
Ultimele intrebari
Cadouri USB - USBmania
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
20 Oct
SATI 288.186AFISARI
156.100VIZITE
141.511V. UNICI
2 Octombrie 2010
JustMe_4560 intreaba:

Buna! Caut niste statusuri gen: Si ce daca ma port ca un copil? tu iubesti copilul astatongue. Cam asa ceva era statusul.Eu tot caut si nu gasesc:d. Daca aveti voi ceva statusbig grin. Dau fundita cele mai frumoase:*

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    2 Octombrie 2010 14:06
    MαÐÐá a răspuns:

Fain statusul tau tongue

Zilele bune se cunosc de dimineata, adorm zambind si ma trezesc cu zambetul pe fata! [:X]"

Si orice varsta are nebunia ei de`o clipa [:X]"

De cate ori gandesti la "cum ar fi fost daca?":phbbbbt"

"Muzica este vibratia iubirii, pe intelesul fiecarei inimi day dreaming

Abia cand a plecat plangand si n-a mai fost a ta. te-ai indragostit numai de ea!; x

Perfect:X e felu' meu de a fi.Sunt mai copilaroasa, dar mai deosebita.Vei intelege intr-o zi smug"

raman la fel, dar devin altfel smugday dreaming

Iubeste-ma, uraste-ma, mi-e indiferent oricum in ambele cazuri ti-e gandul la mine!laughinglove struck

De-ai privi adânc în ochii mei Ai vedea ce-nsemni pentru mine..."day dreaming

Tine-ma aproape caci s-ar putea intr-o zi sa realizezi ca ai pierdut un DIAMANT in timp ce colectionai pietricele:X

Frumusetea unei femei, isi are sursa in OCHII ei.kre sunt poarta de intrare in inima ei!"winkingsmug

Cu simt al umorului dezvoltat dar prea serioasa...big grin

Oriunde as fi il port cu mine-n gand!love struck

"poarta-te frumos cu ea. e prea mica si nu stie ce vrea. poarta-te frumos cu ea... intr-o zi a fost prietena ta..."

- Ma uit la el nici macar nu imi pasa. poate totul ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa iubeasca!

- Ori n-ai vrut, ori n-ai stiut, Sa pretuiesti tot ce ai avut! oh go on

- Viata merge înainte ce a fost a fost. Nu te poti abtine si nu îl poti uita, îl iertai mereu chiar daca îti gresea

- Au fost momente în care eram gata să renunţ la tot, mi s-a zis că n-o să pot, eh uite-te că încă pot!

-Next time? There won't be no next time! happy

-Ma doare cand vad ca nu iti pasa si imi spui mereu"nu mai conteaza, lasa''!

-Iubeste-o nu o lasa sa plece, fa-o sa uite ca ai fost rece!

nu stiu daca sunt exact ce cauti tu dar mai am tongue

• 9 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 2 Octombrie 2010 14:19
    βσσblėėŝ a răspuns:
    Rea.cu cine merita copilaroasa. da pentru ca imi place. bunul meu simt? depinde de al tautongue sau suflet de copil lacrimi de adult si esenta tare.asta e fetita ke te'a ridicat in picioare big grinbig grinastea le stiulaughinglaughing
  • 2 Octombrie 2010 16:11
    MαÐÐá a răspuns:

Iti dau tie calitatile ca sa elimini defectele Oricum vietii nu`i poti opri efectele Nu poti plati pe nimeni sa simta regretele in locu tau Fa’ti regulile tale si joaca jocul tau

Si ce daca ma port ca un copil? tu iubesti copilul asta

Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat altceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva!

Ar trebui sa inveti sa apreciezi ce ai langa tine, Ar trebui sa ma respecti, stii bine.Nu vreau sa te oblig sa stai langa mine. Dar daca tot o faci, fa-ma sa ma simt bine!

Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!

cand nu o sa mai fiu, poate ca atunci o sa-ti dai seama ce'ai avut.winking

Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul, apare cineva si schimba totul!

Nu incerca sa ma judeci dupa aparente, Sau dupa vorbe scoase de niste zdrente love struck

Multi imi gasesc defecte impresii in cap, zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiatwinking

•Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui sa Nu'i Iubesti?

Decat sa imi spui 1000 de minciuni frumoase, mai bine spune-mi un adevar dureros. Te voi aprecia mai mult.

Lumea are prostul obicei de a reamintii exact ceea ce ai vrea sa uiti

Mai sty? Iti placea sa o vezi razand. Ea tot cu zambetul a ramas. Tu tot cu ea in gand.

Orice s`ar intampLaa `. noi intr-o zii ne vom reveDeea`! Si pana atunci stiu ca si tu ma vei pastraa` Undevaa` in inima taa `!

Eu te-am avertizat sa ma tii aproape de tine.Acum realizezi ca ai pierdut un diamant cand tu erai ocupat sa culegi pietricele!

Niciodata nu vei mai gasi pe cineva ca ea, cineva care sa te faca sa te simti asa cum te facea ea candva, si nicicand nu va mai fi ce-a fost odata, pentru ca tu ai lasat-o sa plece, si nu va mai fi nicicand o alta data; x

si stă în casă tristă plange dupa el, si doarme cu tricoul lui dar nu mai e la fel.

Baga bine la cap si nu uita nici intr-un veac ca eu sunt fetita care ti-a pus capac!...
  • 26 Iunie 2011 14:58
    Maryna_6473 a răspuns:
    Ma port ca un copil pentru ca asa vreau eu!
    Nu ma pot schimba pentru tine!
    Sunt un copil cu ceva special care vrea sa iasa din banal!
    Daca ma iubesti.o sa accepti copilul asta!
    :X
    sper ca te-am ajutat.
    :*
  • 15 Noiembrie 2010 12:11
    micaella a răspuns:
    Sa poti sa crezi Cand unii te inseala, Sa te ridici Cand altii te doboara, Sa poti pastra Cand altii vor sa te alunge, Sa razi Chiar daca sufletul iti plange Si cald ramai Chiar daca afara ninge Asta'i arta de a INVINGE

Te iubesc in stil fitos...
    Pe sistem periculos...tongue

Poate am aere'n cap asta e doar problema mea nu poti sa ma suporti asta e problema ta nu ma cunosti nu mai comenta ai grija de viata ta nu de-a mea.

nu'mi spune ca ma iubesti decat daca cu adevarat ma iubesti pentru ca s'ar putea sa fac o nebunie si chiar sa cred asta.

Ce le pasa pe cine iubesc, cu cine vorbesc, De ce imi spun cum sa traiesc? E treaba MEA cum ma imbrac si doar a MEA cand ma dezbrac... cu cine, cum, unde si cand?!

Sapte ganduri,
    Sapte stele,
    Sapte mari pline de miere...

Sunt o proasta ca te'am iubit
    Desi nu e vina ta,
    Eu te vreau pe tine
    Si tu o vrei pe ea!

Te iubesc la nebunie...Ca un tort pe farfurie... Te'as manca cu linguritza numai Sa'ti sarut GURITZA kiss

km atatea imi plac mie... fundita?:d
  • 15 Noiembrie 2010 12:17
    micaella a răspuns:
    Super status chiar sunt faine kiss big grin
  • 15 Noiembrie 2010 12:19
    micaella a răspuns:
    Mai sunt cateva da' le'au pus fetele big grin kiss
  • 27 Decembrie 2010 16:49
    Raspuns anonim:
    Asta e felul meu de-a fi... N-ai inteles tu?! Va intelege altul in alta zi.winking
  • 3 Decembrie 2011 23:40
    KoKoOo a răspuns:
    Si daca sunt o copila ce? Si daca vorbesc mult si prost ce? Si daca TE IUBESC ce? Orcum tu nu vei intelege! oh go on

cam atat stiu... daca vrei, o sa mai caut sau o sa fac niste statusuri noi tongue :*
  • 28 Martie 2014 21:14
    DedeBianca a răspuns:

Cel mai bine e sa copilaresti sa uiti de rele si sa visezi
    Invata`ma, nu ma certa sau lasa`ma sa`mi vad de copilaria mea :*
    Orice varsta rae nebunia ei de`o clipa :*
    Sper sa te fi ajutat!